
Збереження смаку
Фритюрниця JIMMY AF3 – це рішення для тих, хто хоче харчуватися здорово, не жертвуючи своїми улюбленими стравами. Завдяки циркуляції гарячого повітря на 360 градусів та технології тривимірної конвекції , пристрій забезпечує рівномірний нагрів їжі , зберігаючи її смак, хрусткість та харчову цінність . Ви можете готувати страви без використання олії, насолоджуючись ними щодня.

Багатофункціональність 2-в-1
JIMMY AF3 — це не лише фритюрниця, а й сковорода , яка дозволяє смажити традиційним способом . Ця універсальність економить місце на кухні та дає вам свободу готувати різноманітні страви .

Сенсорний екран високої чіткості
Сенсорний екран високої чіткості дозволяє швидко та легко налаштувати відповідну температуру та час приготування. Завдяки восьми вбудованим режимам роботи фритюрниця автоматично налаштовує параметри для кожного типу їжі, гарантуючи оптимальні результати.

Діапазон температур
Фритюрниця JIMMY AF3 пропонує широкий діапазон температур від 50°C до 220°C , що дозволяє точно налаштувати параметри для різноманітних страв – від легкого нагрівання до інтенсивного смаження. Завдяки потужності 1100 Вт пристрій швидко досягає потрібної температури, забезпечуючи ефективне та економічне приготування.

Компактний дизайн
Вагою 5,7 кг фритюрниця стійка та зручна у перенесенні, що робить її ідеальною як для домашнього приготування їжі, так і для подорожей. Її компактні розміри 29,6 см x 31,3 см x 27,8 см роблять JIMMY AF3 придатною навіть для найменших приміщень, а також пропонує чудову функціональність.

Вміст набору
Аерофритюрниця JIMMY AF3 , аерофритюрниця , чаша, пластина для гриля, кришка сковороди-гриль, документація до сковороди-гриль.

| Тип: | Аерофритюрниця |
|---|---|
| Потужність [Вт]: | 1100 |
| Об'єм чаші [л]: | 4 |
| Діапазон температур (мін-макс): | 50 - 220 °C |
| Особливості: | Таймер, Контроль температури |
| Додаткові функції: | Циркуляція гарячого повітря на 360 градусів, 8 режимів приготування, нагадування про перевертання, приготування на грилі, додавання інгредієнтів у будь-який час, ручки з холодним покриттям, смаження гарячим повітрям, смаження на сковороді, 3D конвекція |
| Виготовлення миски: | Боросилікатне скло |
| Блок живлення: | 220-240 В |
Параметри
| Об'єм чаші [л]: | 4 |
|---|---|
| Кількість кошиків: | 1 |
| Аерофритюрниця: | Так |
| КОНТРОЛЬ: | Електронний |
| Термостат: | Електронний |
| Таймер: | Так |
| Регулювання температури: | Так |
| Діапазон температур (мін-макс): | 50 - 220 °C |
| Фільтр проти запахів: | НІ |
| Приготування на пару: | НІ |
| Додаткові функції: | Циркуляція гарячого повітря на 360 градусів, 8 режимів приготування, нагадування про перевертання, приготування на грилі, додавання інгредієнтів у будь-який час, ручки з холодним покриттям, смаження гарячим повітрям, смаження на сковороді, 3D конвекція |
| Виготовлення миски: | Боросилікатне скло |
| Обкладинка: | З попереднім переглядом |
| Деталі, придатні для миття в посудомийній машині: | НІ |
| Блок живлення: | 220-240 В |
| Потужність [Вт]: | 1100 |
| Вага [кг]: | 5.7 |
| Розміри (ширина х висота х глибина) [см]: | 29,6 x 31,3 x 27,8 |
| Вага з упаковкою [кг]: | 6.20 |
| Тип: | Аерофритюрниця |
| Колір: | Бежевий та чорний |
| Обладнання: | Миска, сковорода-гриль, пластина для гриля, кришка сковороди-гриль |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JIMMY |
| Тип управления | Электронное |
- Цена: 5 859 ₴











