
Мультипечь (аэрофритюрница) NINJA Double Stack XL 2-Level Air Fryer 9.5L (SL400EU)
8 049 ₴
- В наличии
- Код: 105838
+380 (68) 574-79-17
1Аліна
- +380 (66) 615-40-572Олена
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Основні дані
| тип: | Фритюрниця без жиру |
|---|---|
| Потужність [Вт]: | 2470 |
| Ємність чаші [л]: | 9.5 |
| Ємність кошика [кг]: | 9.5 |
| Діапазон температур (мін.-макс.): | 40 - 240 °C |
| особливості: | Таймер, контроль температури |
| Додаткові можливості: | 6 режимів приготування, Розігрів, Випічка, Смаження |
| Виготовлення чаші: | Покритий антипригарним покриттям |
| Джерело живлення: | 220-240 В / 50-60 Гц |
Смаження
особливості
фізичний
технічний
Параметри
| Ємність чаші [л]: | 9.5 |
|---|---|
| Ємність кошика [кг]: | 9.5 |
| Кількість кошиків: | 2 |
| Форма кошика: | Квадратний |
| Аерофритюрниця: | так |
| КОНТРОЛЬ: | електронні |
| Термостат: | електронні |
| Таймер: | так |
| Контроль температури: | так |
| Діапазон температур (мін.-макс.): | 40 - 240 °C |
| Фільтр проти запаху: | НІ |
| Приготування на пару: | НІ |
| Додаткові можливості: | 6 режимів приготування, Розігрів, Випічка, Смаження |
| Виготовлення чаші: | Покритий антипригарним покриттям |
| Обкладинка: | Без попереднього перегляду |
| Деталі можна мити в посудомийній машині: | Піднос |
| Джерело живлення: | 220-240 В / 50-60 Гц |
| Потужність [Вт]: | 2470 |
| Вага [кг]: | 10.3 |
| Розміри (ширина x висота x глибина) [см]: | 28 х 38,5 х 47 |
| Модель виробника: | SL400EU |
| Вага з упаковкою [кг]: | 12.8 |
| тип: | Фритюрниця без жиру |
| колір: | Срібний і чорний |
| Обладнання: | 2 х підставка, 2 х таця |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NINJA |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 8 049 ₴



