| Розміри без виступів (ШxВxГ) | 59,5 х 45,6 х 57 см |
| Колір фасаду | чорне скло |
| двері | навісний отвір |
| КОНТРОЛЬ | електронний - сенсорний (сенсор) на передній частині духовки |
| дисплей | Сенсорний екран |
| Очищення духовки | парою, легко очищається емаль |
| Внутрішня частина духовки | керамічна емаль |
| Освітлення | галоген |
| Таймер духовки | електронні |
| ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ | |
| Напруга живлення | 230 V |
| Ємність | 50 л |
| ФУНКЦІЇ | |
| Основні функції випічки | гриль, гриль + мікрохвилі, гриль + вентилятор, нижній нагрівач + верхній нагрівач + конвекція, конвекція |
| Конвекція | tak |
| Барбекю (тостер) | tak |
| термозонд | немає |
| Барбекю | немає |
| Автоматичні програми | tak 20 |
| Додаткові функції | поєднання функцій підігріву та мікрохвиль, розморожування, підтримання тепла, дистанційне керування, 20 програм користувача |
| Додаткова інформація | таймер, електронний контроль температури, автоматичні пропозиції температури, електронний сенсорний програматор |
| Використовувані технології | Пульт дистанційного керування Samsung Smart Things |
| БЕЗПЕКА ВИКОРИСТАННЯ | |
| Безпека використання | блокування від випадкової активації , блокування від зміни налаштувань |
| ФІЗИЧНІ ПАРАМЕТРИ | |
| Waga netto | 38,8 кг |
| Розмір упаковки | 67 х 70 х 59 см |
| Вага з упаковкою | 45 кг |
| ОБЛАДНАННЯ | |
| Обладнання | 1 металева полиця, 1 решітка, 1 керамічний піддон (опція мікрохвильова піч), інструкція з експлуатації польською мовою, пароварка |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Черный |
| Тип управления | Электронное |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип духового шкафа | электрический |
Информация для заказа
- Цена: 31 735 ₴





